مطالب مفيد و دست‌نوشته‌هاي من
بر اساس كتبی كه نزدیکی را بصورت علمی یررسی كرده‌اند، بیست و پنج مدل ‌آمیز‌ش جنسی وجود دارد كه زن و مرد قادر به انجام آن هستند. نكته جالب اینجاست كه آنچه در بعضی از فیلم‌ها نشان داده می‌شود حداكثر 5 یا 6 مدل بوده، كه بعضی از آنها هم نادرست است. بطوریكه از هیچ زن یا مرد معمولی نمی‌شود انتظار داشت كه آن كارها را انجام بدهد.

در اینجا به بررسی مهم‌ترین حالات می‌پردازیم:

آ‌میز‌ش نوع اول:
این ساده‌ترین نوع آمیزش كه همه برای اولین بار آن را انجام می‌دهند، بدین صورت كه زن در زیر قرار می‌گیرد و پاهای خود رو به اندازه‌ایی كه احساس راحتی می‌كند باز کرده و مرد در میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می‌دهد.
(عمل د‌خو‌ل عملی‌ست كه آلت مرد در مهبل زن وارد می‌شود) در این حالت پیشنهاد می‌شود كه هر از چند گاهی مرد تمام بدن خود رو با بدن زن تماس بدهد، ولی در این میان توجه لازم به توانایی جسمی زن داشته باشد كه باعث فشار و تنگی نفس زن نشود. و چنانچه مرد دو دست خود رو بصورت ستون در طرفین سینه‌ي زن روی زمین قرار دهد كه وزن بدن را تحمل كند، نتیجه بهتری عاید می‌شود چرا كه زن آزادی عمل و امكان تحرك بیشتری داشته و البته حس لامسه زن هم بدلیل تماس قسمت‌های بالای قسمت زنا‌نگی با بدن مرد تحریك می‌شود. البته بوسیدن فراموش نشود؛ كه بهترین كار جانبی در این نوع آمیزش بوسیدن زن است. زن هم می‌تواند با نشان دادن علاقه به بوسیده شدن و كمك به حركات بالا و پایین مرد و كشیدن نفس‌های عمیق و با احساس مرد را تحریك كند. میزان لذت جنسی در این وضعیت 70 به 30 به نفع مرد می‌باشد.

آمیزش نوع دوم:
به این نوع آمیزش، پهلو به پهلو می‌گویند، به این صورت كه هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول رو انجام می‌دهند. البته می‌شود نوع اول را به این نوع پیوند زد یعنی به همان صورت كه مرد روی زن قرار گرفته به پهلو بخوابند. در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها، باید آن را به عهده خانم گذاشت تا اونطوری كه راحت‌تر است، را انتخاب كند. در این حالت از انجائیكه اكثر نقاط بدن مردو زن با هم در تماس هستند لذت بیشتری عاید طرفین شده و نظر به اینكه زن متحمل فشاری نمی‌شود و آزادی عمل مناسبی دارد میزان لذت جنسی 50 به 50 به نفع دو طرف می‌باشد.

آمیزش نوع سوم:
دراین نوع آمیزش، بدن مرد و زن كمترین تماس را با هم دارند یعنی تقریبا از طریق حس لامسه لذتی نمی برند. این روش را معمولا برای ایجاد تنوع یا رفع خستگی بدنی در حین رابطه پیشنهاد می‌كنند. در این نوع آمیزش زانوها و كف دستان زن روی زمین قرار می‌گیرد و دستها بصورت ستون شده و وزن بدن روی دست‌ها و زانوها تقسیم می‌شود. مرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می‌دهد. این روش چنانچه روی تخت انجام می‌شود بهتر است كه زن در لبه‌های تخت قرار گیرد و مرد بصورت ایستاده دخول رو انجام دهد تا امكان تحرك بیشتری داشته باشد. برا ی اینكه زن لذت بیشتری ببرد پیشنهاد می‌شود كه مرد در حین آمیزش با یك دست قسمت‌های بالایی مهبل رو به آرامی ماساژ دهد. میزان لذت جنسی در این وضعیت 60 به 40 به نفع مرد می‌باشد.

آ‌میز‌ش نوع چهارم:
این روش، روشی می‌باشد كه خانم‌ها از اون استقبال بیشتری می‌كنند. در این روش مرد دراز كشیده و زن طوری روی آلت مرد می‌نشیند كه عمل دخول انجام شود. بدن زن نسبت به مرد زاویه 90 درجه می‌گیرد. در این نوع آمیزش خانم‌ها آزادی عمل بیشتری دارند و عمل حركت آلت در مهبل رو در كنترل خود دارند از طرفی چون زاویه مناسبی دارند این احساس رو دارند كه همه آلت مرد بطور كامل داخل مهبل جای گرفته است. ولی این روش اگر به دلیل هیجانات حاصل از رابطه به آرامی انجام نشود و زن تمام وزن خود را روی بدن مرد متمركز كند، باعث پاره شدن مویرگ‌های موجود در قسمت‌های پایینی آلت و مثانه می‌شود كه در دراز مدت برای مرد مشكل‌ساز می‌شود. در این روش نیز، مرد می‌تواند برای ایجاد لذت بیشتر در خانم، سینه‌ها و قسمت‌های بالای مهبل رو به آرامی ماساژ دهد. لذت جنسی در این روش 60 به 40 به سود خانم می‌باشد.

آ‌میز‌ش نوع پنجم:
این نوع آ‌میز‌ش رو پهلو به پهلو از پشت می‌گویند. در این روش زن به پهلو دراز كشیده و مرد نیز پشت زن دراز كشیده و عمل د‌خو‌ل را انجام می‌دهد. در این روش قسمت‌های پشت زن شامل پشت و كمر، با‌سن و قسمت‌هایی از پشت پا با بدن مرد تماس داشته و تحریك می‌شوند. مرد در موارد تكمیلی روش، باید گردن و لاله گوش زن رو ببو‌سد. با دست آزاد هم ماساژ سینه خانم كارساز می‌باشد و البته زن نیز با دست آزاد خود می‌بایست با‌سن و ر‌ان مرد رو نوازش كند. میزان لذت جنسی در این روش 50 به 50 به سود طرفین می‌باشد.

آمیزش نوع ششم:
این روش را می‌شود به نوعی ادامه روش چهارم دانست بطوریكه  مضراتی كه برای مرد در روش چهارم گفته شد در این روش منتفی شده است. نحوه عمل به این صورت می‌باشد كه زن روی مرد قرار می‌گیرد بر عكس روش اول. پس از اینكه زن آ‌لت مرد رو به داخل مهبل هدایت كرد روی مرد دراز می‌كشه و عمل رفت و آمد آلت را انجام می‌دهد. در این روش از آنجاییكه مرد امكان تحرك كمتری دارد وظیفه زن سنگین‌تر می‌باشد و باید با بوسیدن مرد و ماساژ سینه، مرد را تحریك نماید. این روش چون كل عمل جنسی در اختیار و كنترل خانم می‌باشد بیشتر مورد استقبال خانم‌ها قرار می‌گیرد خصوصا اگر در اوج آمادگی جنسی باشند. در این روش مرد برای اینكه خانم لذت بیشتری ببرد می‌تواند با دست هر دو سینه زن را ماساژ بدهد و یا در مواقعی كه سینه‌های زن به صورتش نزدیك است، نوك سینه‌ها رو مك بزند كه برای خانم‌ها بسیار لذت بخش می‌باشد. میزان لذت جنسی در این روش 80 به 20 به نفع خانم‌ها می‌باشد.

آ‌میز‌ش نوع هفتم (ویژه دوران بارداری):
عمل جنسی را نباید به خاطر بارداری خانم تعطیل كرد و فقط هر چه قدر كه بچه در داخل رحم بزرگتر می‌شود باید احتیاط بیشتری كرد كه نه بچه در شكم مادر دچار مخاطره بشود و نه اینكه مادر آسیب ببیند. در این جا چهار روش را مطرح می‌كنیم كه بیشتر برای زمان نزدیك به پایان دوران بارداری استفاده می‌شود چرا كه قبل از آن شما می‌توانید با خیال راحت رابطه معمول خودتان را داشته باشید.

حالت اول:
این روش، روشی ما بین روش چهارم و ششم است كه قبلا مطرح شده ولی چرا؟
در روش چهارم داشتیم كه زن بطور عمود روی آلت مرد می‌نشیند و آلت را به داخل مهبل هدایت می‌كند و از مضرات آن این بود كه تمركز وزن زن در اطراف آلت مرد باعث پاره شدن مویرگ‌های اطراف آلت مرد می‌شود. حال كه زن باردار می‌باشد و وزن بچه هم به وزن او اضافه شده این روش مخاطره‌آمیزتر می‌باشد. در روش ششم هم داشتیم كه پس از آنكه زن روی مرد قرار گرفت و آلت را به داخل مهبل هدایت كرد روی مرد دراز كشیده و عمل جنسی را ادامه می‌دهند با توجه به اینكه شكم زن برآمده می‌باشد و از طرفی سنگینی بدن روی بچه داخل شكم فشار وارد می‌كند این روش به این شكل نیز خطرناك است.
پس این دو روش را بطور تركیبی استفاده می‌كنیم به این صورت كه زن روی مرد قرار می‌گیرد و آ‌لت را به داخل مهبل هدایت می‌كند و بدن را كمی به سمت جلو خم کرده كه با توجه به اضافه وزن در قسمت شكم به حال تعادل برسد و البته روی مرد هم نباید دراز بكشد. این طوری نه به بچه فشار وارد می‌شود و نه به مرد.

حالت دوم:
این روش شبیه روش سوم است و برخلاف اینكه در حالت عادی پیشنهاد نشده بود ولی در زمان بارداری روش مناسبی می‌باشد و به این صورت اجرا می‌شود كه زن كف دست‌ها و زانوها را روی زمین قرار می‌دهد و مرد پشت زن قرار گرفته و عمل د‌خو‌ل را انجام می‌دهد ولی از آنجا كه شكم زن سنگین شده كمی مشكل‌ساز می‌شود پس لازم است که چند بالش در زیر شكم خانم قرار دهید تا وزن خود را روی بالش بیندازد.

حالت سوم:
این روش كاملا شبیه روش پنجم می‌باشد. بدین صورت كه مرد و زن به پهلو دراز می‌كشند و مرد در پشت زن قرار گرفته و عمل دخول رو انجام می‌دهد.

حالت چهارم:
این روش همانند روش اول می‌باشد با كمی تفاوت. در روش اول داشتیم كه زن زیر می‌خو‌ا‌بید و پاها را به مقداری كه احساس راحتی كند باز می‌كند و مرد میان پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را انجام می‌دهد. در این روش هم زن دراز می‌كشد و پاها را كمی بالا می‌برد و مرد در كنار زن دراز می‌كشد بطوریكه بتواند پاهای خود را از زیر پاهای خانم عبور دهد و عمل د‌خول را انجام دهد. در این حالت برای اینكه خانم احساس خستگی در پاها را نداشته باشد بهتر است كه آنها را روی ران‌های مرد قرار دهد.

شاید شما كه تجربه زندگی مشترك را دارید و احتمالا دارای فرزند هم هستید روش‌های دیگری را نیز امتحان كرده باشید یا اینكه فكر می‌كنید روش‌های دیگری هم می‌باشد.
حق باشماست ولی بسیار مراقب باشید هر روشی كه برای جماع كردن استفاده می‌كنید نباید به هیچ عنوان باعث فشار آمدن به شكم زن باردار بشود و یا اینكه زن را مجبور به تحمل وزن شكم بكند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۸۸ساعت 19:15  توسط mr_mtc  |